Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

BRIT Care Cat Missy for Sterilised

BRIT Care Cat Missy for Sterilised. Karma BRIT Care Missy for Sterilised jest to hypoalergiczna pełnowartościowa karma. Przeznaczona dla kotów po kastracji oraz sterylizacji. Karma wyprodukowana została w trzech opakowaniach. Pierwsze z nich to czterystu gramowa paczka w cenie ponad dziesięciu złotych. Kolejne opakowanie to dwa kilogramy karmy, gdzie jego cena rozpoczyna się już od dwudziestu dziewięciu złotych, trzecia i ostatnia kosztuje nie całe sto złotych i waży siedem kilogramów. Do składu karmy zaliczamy takie składniki jak dehydratyzowany kurczak w dwudziestu procentach , mączka z kurczaka, tłuszcz z kurczaka, ryż, wątróbka z kurczaka, a także drożdże browarniane, otręby ryżowe, dehydratyzowany indyk, olej z łososia oraz ekstrakt z jukki Schidigera.

Składniki analityczne to surowe białko trzydzieści sześć procent, włókno surowe pięć procent, dwanaście procent tłuszczy surowych, wilgotność dziesięć procent również popiół surowy około siedmiu procent, zaś wapń, fosfor, magnez i sód łącznie występują w około dwudziestu dwóch procentach w karmie. Do składników odżywczych zalicza się witamina A, D3, E, C, żelazo, tauryna, mangan, selen, kwas tłuszczowy omega 3 i omega-6.

Jak już wspomnieliśmy karma ta jest  pełnoporcjowa o smaku kurczaka z ryżem, głównie przeznaczona dla dorosłych kotów po takich zabiegach jak  kastracja lub sterylizacja. Po przez niską zawartość magnezu ogranicza się ryzyko tworzenia kamieni nerkowych, a także pozwala na utrzymanie właściwego pH moczu, czyli od sześciu do sześciu i pół. Zalety wynikające ze stosowania wyżej wymienionej karmy  to przede wszystkim hipoalergiczna formuła idealna dla kotów kastrowanych i sterylizowanych, dzięki zastosowaniu rokitnika zapobiega stanom przeciwzapalnym oraz  pozwala na przywrócenie idealnej równowagi  systemu wydalniczego.

Prebiotyki  znajdujące się w karmie wspiera odporność i naturalną strukturę mikroflory jelitowej. Połączenie takich składników jak psyllium, jabłek i  buraków  znacznie  ułatwia trawienie oraz przyswajanie pokarmu a także zapobiega nagłemu przyrostowi masy ciała. Sprzyja utrzymaniu prawidłowego ph moczu  co wiąże się  z profilaktyką  chorób nerek i  dróg moczowych. Wpływa doskonale na ochronę bardzo wrażliwej skóry i sierści a także na poprawę kondycji kota. Karma nie posiada żadnych składników modyfikowanych genetycznie.