Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

HILL'S Feline i/d

Karma ta przeznaczona jest dla kotów w wieku od pierwszego do szóstego roku życia i kotów cierpiących na choroby układu pokarmowego. Występuje w trzech opakowaniach, pierwsza paczka waży cztery dziesiąte kilograma i kosztuje  około czternastu złotych. Druga paczka posiada wagę półtora kilograma i zapłacić za nią  trzeba czterdzieści sześć złotych, trzecia to ostatnia paczka ważąca pięć kilogramów w cenie sto dwadzieścia złotych. W składzie karmy znajduje się mączka z kurczaka i indyka, śruta ryżowa, celuloza, śruta kukurydziana, siemię lniane, kukurydziana mączka glutenowa, tłuszcz zwierzęcy, siarczan wapnia, chlorek potasu, witaminy, chlorowodorek L-lizyny, suszone wytłoki buraczane, sól, L-tryptofan oraz podroby, tauryna.

Białko występujące w analizie składu ciała zajmuje około trzydziestu ośmiu procent, tłuszcz występuje w dziewiętnastu procentach, włókno  prawie w trzech procentach, kwasy tłuszczowe omega-3 zajmują nie całe pół procenta oraz kwasy tłuszczowe omega-6 trzy i trzy dziesiąte procenta, wilgotność ponad pół procent, wapń, potas, sód i fosfor łącznie to dwa i pół procenta. Występują także witaminy D,E.

Dawkowanie należy ustalić razem z lekarzem weterynarii. Początkowe dawki dotyczące żywienia są przedstawione na opakowaniu karmy. Aby jednak utrzymać właściwą masę ciała naszego kociaka, dawki te można modyfikować i dzielić na dwa albo więcej posiłków dziennie. Podczas występowania ostrych biegunek albo już po zakończeniu, powinno się podawać karmę przez okres od jednego do dwóch tygodni. Aby wyrównać niedobory, które są spowodowane złym wchłanianiem należy stosować karmę od trzech do dwunastu tygodni, a podczas przewlekłej niewydolności trzustki nawet do końca życia naszego zwierzaka.

Pamiętajmy, że kot zawsze musi mieć stały dostęp do świeżej wody. Karma ta idealnie spełnia wymagania odżywcze kociąt. Dlatego posiada ona wiele zalet jak to, że jest łatwostrawna i ułatwia trawienie, gdyż odbudowuje  naturalną florę jelit,  redukuje objawy alergii i zimniejsza ryzyko ich występowania u zwierząt, zwalcza stany zapalne oraz choroby układu pokarmowego, przywraca prawidłową masę ciała. Udowodniono również, że poprawia wchłanianie składników odżywczych oraz jakość stolca. Zawarte witaminy w pożywieniu wspierają działanie układu immunologicznego, a także gwarantuje długotrwałe zdrowie. Karma posiada idealny smak, zapach, nie posiada sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, jest uwielbiana przez koty. Dzięki kwasom tłuszczowym omega -3 i omega -6 gwarantują piękną i lśniącą sierść oraz skórę wolną od alergii.