Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

HILL'S Feline Metabolic

HILL'S Feline Metabolic jest to pełnowartościowa sucha karma z kurczakiem, która jest jednocześnie stworzona w trosce o potrzeby kotów borykających się również z nadwagą. Producenci tej karmy ukazują, że jej skład jest następujący: ,,mączka z mięsa drobiowego, ryż, kukurydziana mączka glutenowa, celuloza, przecier pomidorowy, wytłoki z buraka, siemię lniane, olej kokosowy, digest, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, L-lizyna, DL-metionina, odwodniona marchew, L-karnityna, witaminy, tauryna, pierwiastki śladowe i beta-karoten. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferolu i kwasu cytrynowego”. 

W związku z czym ukazuje się, iż przyczyn owej otyłości jest bardzo dużo. Bowiem zalicza się do nich między innymi spory spadek aktywności oraz cukrzycę czy nawet swoiste przekarmianie. Zatem należy podkreślić, iż to jedynie parę z nich. Skutkuje to tym, że lekceważona może nawet doprowadzić do wielu poważniejszych schorzeń oraz chorób, a co za tym idzie może spowodować skrócenie czasu mobilności oraz żywotności naszego kota.

Eksperci opisywanej firmy HILL'S doskonale znają potrzeby naszych kotów, dlatego owe karmy tworzą przede wszystkim w trosce o idealne zdrowie naszego pupila. W związku z czym owa formuła to kompozycja o dość niskiej wartości energetycznej i wysokiej jakości białka, która jednocześnie pozwala na ukształtowanie się oraz  utrzymanie prawidłowej masy ciała przy dostarczeniu wszelkich substancji niezbędnych dla organizmu. W związku z czym połączenie ogromnej klasy składników odżywczych oraz witamin gwarantuje jednocześnie naszemu pupilowi długotrwałe zdrowie oraz doskonałe samopoczucie w każdym dniu jego życia.

Do jego zalet należy między innymi:  zbilansowana wartość energetyczna, jak i również najwyższej jakości białko między innymi pochodzenia zwierzęcego oraz L-karnityna, która jednocześnie gwarantuje prawidłową budowę owego ciała. Wskazuje się, że ową zaletą jest w szczególności włókno roślinne wydłużające w szczególności czas pomiędzy kolejnymi posiłkami, a co za tym idzie zaspokaja apetyt na szczególnie dłuższy czas i gwarantuje jednocześnie zdrowie tegoż układu pokarmowego.