Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

HILL'S Feline r/d

HILL'S Feline r/d  to bez wątpienia pełnowartościowa, a zarazem specjalistyczna sucha karma z dodatkiem kurczaka stworzona jednocześnie w trosce o konkretne potrzeby kotów borykających się jednocześnie z nadwagą, a co za tym idzie ,,hiperlipidemią” bądź zapaleniem okrężnicy czy zaparciami czy  cukrzycą. Poza tym otyłość w ówczesnych czasach to bez wątpienia choroba cywilizacyjna, na którą chorują miliony ludzi oraz zwierząt na całym świecie. Co za tym idzie lekceważona może doprowadzić do istotnego pogorszenia jakości życia, a co za tym idzie jego skrócenia. W związku z czym ogromnie ważne staje się więc, aby bez wątpienia walczyć z nią oraz jej ewentualnymi przyczynami czy zaistniałymi skutkami.

Niezbędna jednak do tego będzie w prawidłowy sposób zbilansowana karma, która jednocześnie pozwoli kotu zgubić zbędne kilogramy oraz utrzymać ciało w odpowiedniej kondycji. Do tego oto celu stworzona została tak zwana ,,seria r/d”, która jednocześnie dzięki dobrej porcji białka, jak i również węglowodanów oraz tłuszczu wspiera jednocześnie walkę z tą nadwagą. Skutkuje to również tym, ze pozwala ukształtować oraz utrzymać smukłą sylwetkę przy idealnym zachowaniu prawidłowej masy mięśniowej. W związku z czym stanowi idealne wsparcie w weterynaryjnej profilaktyce oraz staje się gwarancją najwyższej jakości. Do jej zalet na pewno zalicza się zbilansowaną wartość energetyczną, jak i również najwyższej jakości białko, które jest pochodzenia zwierzęcego  oraz L-karnityna gwarantująca idealną budowę ciała.

W związku z czym owe włókno roślinne wydłuża określony czas między następnymi posiłkami, a co za tym idzie zwiększa motorykę jelit, jak i również ogranicza do minimum wahania tak zwanej glukozy we krwi oraz modyfikuje szybkość tak zwanego pasażu treści w występującej okrężnicy. Wskazuje się, że owy kompleks witamin E oraz C wspiera bez wątpienia działanie naturalnego układu immunologicznego, jak i również niweluje wolne rodniki.  Co za tym również idzie występuje zrównoważony poziom potencjalnych składników mineralnych pozwalających jednocześnie kontrolować poziom pH w ich moczu co jednocześnie gwarantuje zdrowie nerek oraz dolnych dróg moczowych.