Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

Purina Veterinary Diets Obesity Management

Należy zadać pytanie, jak można pomóc naszemu kotu w osiągnięciu dobrej kondycji? Wskazuje się, że przyrost owej masy ciała następuje w szczególności stopniowo i w subtelny sposób, ale można jednocześnie kontrolować ją przy każdej wizycie u naszego weterynarza bądź ważąc jednocześnie swojego kota w sposób regularny w domu.

Podkreśla się, że nasz pupil może mieć istotne problemy z nadwagą w momencie, kiedy żebra w okolicach jego klatki piersiowej są dość ciężko wyczuwalne pod palcami bądź kiedy talia nie jest w odpowiedni sposób uwydatniona, gdy patrzy się na nią z przodu bądź z tyłu. Istnieją również dwa sposoby skutecznej diety, a więc skutecznego odchudzania. Zalicza się do nich uważne kontrolowanie diety naszego kota oraz ilości spożytych kalorii, jak i również zwiększenie ilości poszczególnych ćwiczeń. ,,PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS OM Obesity” to bez wątpienia klinicznie udowodniona formuła, która jest jednocześnie skuteczna i działa na utratę owej masy u kotów otyłych oraz na utrzymanie prawidłowej wagi.

Bowiem owa ,,Formuła OM” to specjalnie przygotowana mieszanka o dość niskiej zawartości tłuszczu oraz kalorii, a o dość wysokiej zawartości białka, które pozwala jednocześnie zachować dobrą tkankę mięśniową. W związku z czym została wykonana również z naturalnego, a jednocześnie wysokiej jakości białka oraz błonnika sprawia jednocześnie, że nasz pupil będzie się czuł na pewno syty na dłuższy czas. Opisana karma sprawi jednocześnie, iż nasz kot będzie na pewno zadowolony oraz najedzony na długi czas, a co za tym idzie jego dieta jest smaczna oraz zdrowa.

Po osiągnięciu dobrej sylwetki, aby jednocześnie utrzymać efekt na długi okres, stosując ją w dalszym czasie. Skutkuje to tym, że owa karma przeznaczona jest również  dla kotów z występującą cukrzycą. Do wskazanych zalet zalicza się między innymi wysoką zawartość białka, aby jednocześnie zachować beztłuszczową budowę naszego ciała, przy utrzymaniu jednak odpowiedniej tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie obniżony poziom tłuszczu, aby jednocześnie zmniejszyć ilość owych kalorii. Producent ukazuje, iż jest ona najlepsza dla diabetyków.