Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O

ROYAL CANIN Neutered Young Male S/O. Karma ROYAL CANIN Neutered Young Male  przeznaczona jest dla  kastrowanych kocurów, od momentu zabiegu do siódmego roku życia. Ma ona za zadanie zapobiegać powstawaniu kryształów oraz kamieni moczowych, a także pomaga w zachowaniu właściwej masę ciała kota. Karma występuję w pięciu opakowaniach, pierwsze to paczka o wadze cztery dziesiąte kilograma w cenie dwadzieścia jeden złotych.  Drugie opakowanie waży półtora kilograma- kosztuje pięćdziesiąt złotych. Za trzecie zapłacić musimy dziewięćdziesiąt trzy złote za opakowanie o wadze trzy i pół kilograma.

Czwarte to paczka dziesięciokilogramowa dostępna już od dwustu złotych. Ostatnia to dwupak  o łącznej wadze dwadzieścia kilogramów  za jedyne czterysta złotych. W składzie karmy można znałeś między innymi suszone mięso drobiowe, ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białka zwierzęce, a także sole mineralne, fosforan sodu, łuski i nasiona psyllium, olej sojowy, L.I.P., L-lizyna, tauryna. Analiza składu karmy to białko w czterdziestu procentach, tłuszcze dziesięć procent, sole mineralne nie całe dziewięć procent, skrobia w dwudziestu dwóch procentach oraz wapń i fosfor prawie w dwóch i pół procentach. Dawkowanie karmy zależy od trybu życia kota, wieku, chorób stwierdzonych oraz od jego indywidualnych potrzeb. Uznaje się, że jeżeli kot waży około czterech kilogramów to u kota ze stwierdzoną niedowagą na dzienną dawkę wyżywienia osiemdziesiąt gram karmy, z wagą prawidłową kota sześćdziesiąt gram a u kotów z nadwaga na dzienną porcje wyżywienia przypada pięćdziesiąt gram karmy. Karma tego typu otrzymać możemy w postaci krokiecików. Jaku już wspomnieliśmy karma ta przeznaczona jest dla kocurów od momentu ich kastracji do ukończeniu siódmego roku życia oraz dla kilku kotów domowych.

Wysoki poziom białka zawarty w karmie pomaga chronić masę mięśniową kota. Ma ona także wpływ rozcieńczenie na moczu co wiąże się z ochroną przed powstawaniem kamieni oksalatowych i struwitowych- zapobiega zachorowalności na określone choroby nerek. Niski poziom skrobi zaś zmniejsza kumulację zapasów energii, dodatkowo pomaga ograniczyć przyrost masy ciała, co w konsekwencji zapobiega otyłości i rozwojowi stanu przed cukrzycowego  u kota. Zaś składniki zwarte w ślinie pozwalają na reakcje, które wiążą wapń, co ogranicza powstanie kamienia nazębnego.