Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

ROYAL CANIN Skin Young Male S/O

ROYAL CANIN Skin Young Male S/O. Royal Canin Skin Young Male jest to karma o działaniu podstawowym dla  kocurów do siódmego roku życia, który między innymi wspomaga skórę. Występuje w trzech opakowaniach, pierwsze to paczka o wadze czterech dziesiątych kilograma w cenie czternaście pięćdziesiąt złotych. Druga paczka waży półtora kilograma i kosztuje nie całe siedemdziesiąt jeden złotych Trzecia i ostatnia  paczka posiada wagę trzy i pół kilograma i dostępna jest już  w cenie dziewięćdziesięciu trzech złotych. W skład karmy znajduje się między innymi białko suszone drobiowe, gluten kukurydziany, ryż, włókno roślinne, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, olej sojowy, sole mineralne, witaminy A, D3, E8,E2, E4,E5,E6. Natomiast analityczny skład wynosi w czterdziestu jeden procentach białko surowe, czternastu procentach oleje i tłuszcze surowe a także prawie w ośmiu procentach włókno surowe i czterech i dwa procent L.I.P. 

Wskazaniem  dostosowania karmy tego typu jest utrzymanie wagi kota po udanej redukcji, profilaktyka tworzenia się kamieni struwitowych oraz  szczawianowych, profilaktyka nadwagi, zalecana u kotów o wrażliwej skórze oraz po kastracji. Z weterynaryjnego punktu widzenia, kastracja u kotów na odpowiednim etapie życia jest bardzo wskazana i należy odpowiedzialnego dbania o zdrowie kota. Dzięki kastracji długość życia kota może ulec podwojeniu. Już po zabiegu kot potrzebuje innej diety, gdyż dochodzi do zmian w przemianie materii u kota, dlatego tak ważne  jest dobranie odpowiedniej karmy.

Receptura karmy pozwala nam na utrzymanie masy mięśniowej i osiągnięcie optymalnej wagi. Receptura wyżej wymienionej  karmy zwiększa objętość moczu, dzięki specjalnemu kompleksowi substancji czynnych co pomaga zapobiegać powstawaniu chorobom  nerek u kotów i wzmacnia  naturalną barierę ochronną.  Włókna roślinne pozwalają na regulacje powstawania kłaczków, pomaga także  przetransportować połkniętą już sierść przez układ trawienny naszego czworonoga i  wydalić je. Wybierając karmę dla naszego  kota musimy pamiętać, że tak ważną decyzję powinniśmy skonsultować z lekarzem weterynarii, który pomoże nam prawidłowo podjąć decyzję. Pamiętać musimy  o wizytach kontrolnych co sześć miesięcy. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych  objawów udać się do weterynarza.