Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

ROYAL CANIN Sterilised +7

ROYAL CANIN Sterilised +7. Karma ROYAL Sterilised +7 powstałą z myślą o kotach dojrzałych kotach w wieku od siedmiu miesięcy do pierwszego roku życia  oraz dla kotów po przebytej sterylizacji. Karmę otrzymać możemy w pięciu paczkach, pierwsza posiada wagę cztery dziesiąte  kilograma i kosztuje piętnaście złotych. Druga paczka ma wagę  półtora kilograma za sześćdziesiąt złotych. Za trzecią paczkę należy zapłacić siedemdziesiąt pięć złotych o wadze trzy i pół kilograma. Dwie kolejne paczki posiadają wagę po dziesięć kilogramów każda, z taką różnicą, że druga to dwupak za który zapłacić należy trzysta dwadzieścia złotych, a za pierwszą pojedynczą tylko sto sześćdziesiąt złotych. Karma występuje w postaci krokiecików. W składzie karmy można znaleźć można kukurydza, gluten kukurydziany, olej rybny, suszone białko drobiowe, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, włókno roślinne, drożdże, wyciągi z zielonej herbaty oraz winogron, tłuszcze zwierzęce, olej sojowy, sole mineralne. Dodatkowo w składzie znajduje się wiele witamin jak witamina A, D3, E1, E2,E4,A, a także dodatki dietetyczne jak mangan, cynk, selen, L-karnityna.

W składzie analitycznym znajdziemy w trzydziestu sześciu procentach białko surowe, oleje  i tłuszcze  surowe w dwunastu procentach, w ośmiu procentach popiół surowy, włókno surowe w około sześciu procentach. Zalecenia co do dziennej dawki pożywienia zależy od wielu czynników, lecz jednak zaleca się aby przy prawidłowej kondycji kot ważącego cztery kilogramy otrzymywał na dzień pięćdziesiąt siedem gram pożywienia, u kota ważącego sześć kilogramów dzienna dawka wyżywienia wynosi siedemdziesiąt sześć gram karmy,  oczywiście przy stałym dostępie do świeżej wody. Bardzo ważne jest to aby u kota po zabiegu kastracji doszło do doboru odpowiedniej diety, gdyż koty  te w tym okresie potrzebują  bardzo dobrej jakości pożywienia co ułatwi im dostarczenie takiej jakości i ilości jaką potrzebują a tym samym unikną nadwagi, która jest bardzo często spotykana u kotów po tym zabiegu.

U tych zwierząt po danym zabiegu występują problemy z drogami moczowymi. U większości kotów dochodzi do obniżenia ilości przyjmowanych płynów co pododaje powstawanie kamieni moczowych. Dzięki odpowiednim składnikom zawartym w karmie dochodzi do utrzymania prawidłowego ph w moczu co przyczynia się automatycznie  do zachowania zdrowia dróg moczowych. Karma pozwala również zachować silne mięśnie, dzięki zastosowaniu protein, które wspierają budowę mięśni. Niska zawartość fosforu sprzyja prawidłowej pracy nerek naszego pupila. Pamiętajmy, że nasz kot jest szczęśliwy gdy jest zdrowy, co jednoznacznie prowadzi do odpowiedniej diety.