Zapraszamy do kontaktu przez email thevenue@poczta.eu

Kraków  

Trovet Weight Reduction Diet

Producent wskazuje, że skład tej karmy jest następujący: ,, zboża (ryż, kukurydza), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak), roślinne ekstrakty (gluten kukurydziany), ryby i produkty rybne, produkty roślinne (celuloza), minerały, oleje i tłuszcze (olej rybny), jaja i pochodne jaj, drożdże”. Przedstawia się, że tak zwany ,,WRD” jest dietą przeznaczoną w szczególności do odchudzania naszych kotów. A co za tym idzie pozwala na stopniową utratę owej masy ciała. W związku z czym poziom białka, jak i również substancji mineralnych oraz witamin zaspokaja w sposób całościowy zapotrzebowanie pokarmowe.

Miejmy więc na uwadze, że zasadniczymi elementami opisywanej diety stają się takie składniki, które dostarczające niewiele energii oraz włóknika. Musimy mieć również na uwadze, że cechuje się dość wysoką smakowitością. Głównymi wskazaniami są kolejno: otyłość i cukrzyca, jak i również zaparcia oraz zapalenie jelita grubego. Natomiast do przeciwwskazań zalicza się małe kocięta. Kolejnym celem tegoż artykułu jest ukazanie najważniejszych właściwości. Do pierwszej z nich zalicza się swoisty spadek wagi przez niską zawartość kalorii w poszczególnym składzie dzięki zwiększonej ilości tak zwanych włókiem dietetycznych.

   Należy również wskazać niską zawartość energii i tłuszczu, jak i również właściwy poziom poszczególnych kwasów tłuszczowych. Musimy również pamiętać o spowolnionym przyswajaniu węglowodanów, które zapewniają jednocześnie odpowiedni poziom cukru po spożytym posiłku. Na pewno ukazuje się, że zwiększa aktywność tak zwanej okrężnicy jednocześnie aktywując perystaltykę, jak i również zapobiegając licznym zaparciom. Eksperci wskazują również, że tak zwane strawne włókna zatrzymują wodę oraz zapewniają prawidłowo uformowane, a jednocześnie twarde odchody.

Do głównych zaleceń zalicza się stosowanie Trovet Weigh & Diabetic, aż do osiągnięcia zamierzonej masy ciała. Poza tym dla cukrzyków powinno się podawać ową karmę od trzech do pięciu posiłków oraz w ciągu dnia, aby jednocześnie zminimalizować wahania cukru we krwi. Wskazuje się również, ze po ustąpieniu owych objawów Trovet Weight & Diabetic może być również stosowana dożywotnio jako dietetyczna karma zawierająca komplet witamin.